MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 9715316
nr 971 5316
Stol
Thonet, 1930-tal
Kondition: slitage, slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 juli 2015
kl 18:31:38
23/7 21:13:27